İzmitli Peygamber sevdalıları istişare toplantısı düzenledi

GÜNCEL / KOCAELİ - 14.03.2013 08:16
Peygamber sevdalıları Platformu İzmit Temsilcisi Umut Der Kutlu Doğum etkinliği çalışmalarına son şeklini vermek için istişare toplantısı yaptı
KOCAELİ - Peygamber sevdalıları Platformu İzmit Temsilcisi Umut der Kutlu doğum etkinliği çalışmalarına son şeklini vermek için istişare toplantısı yaptı.
 
Kutlu doğum etkinlikleri, Peygamber (sav)'e saygı mitingleri, Kutlu Doğum Siyer Sınavları bilinen Peygamber Sevdalıları Platformu, 2013 Kutlu Doğum ayı programları çerçevesinde İzmit Umut-Der'de dernek üye ve gönüllüleriyle bir araya geldi. Yapılacak çalışmalar ile ilgili detaylar istişare edildi.
 
Amacımız Hz. Peygamberi Tanıtmak
Kutlu Doğum etkinliği çalışmaları için hazırlıklara son şeklinin verildiğini ve etkinliğin 31 Mart 2013'te yapılacağını ifade eden İzmit Umut-Der Başkanı İzzet Kazak "Amacımız Peygamberimizi halka tanıtmak ve onun sevdasını, davasını insanlara öğretmektir. Yapacağımız bu güzel etkinliğe tüm halkımızı davet ediyoruz" dedi.
(Medeni Topaloğlu- İLKHA)

 

 

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
 
Görüş,önerileriniz ve yorumlarınız değerlidir. yorum sahipleri yazdıkları her yorumdan sorumludur
yorumlarınızda hukuka aykırı cümleler kullanmak şahıs veya kurumlara kişilik hakaretinde bulunmak cezai işlem gerektirir.


Yorumlar Yükleniyor..