Kumçatı'da Yürek Burkan Bir Aile Dramı

GÜNCEL / ŞIRNAK - 07.06.2012 15:52
Şırnak'ın Kumçatı Beldesinde tek göz evde yaşam mücadelesi veren 10 kişilik aile, yetkililerden ve hayırsever vatandaşlardan yardım bekliyor.
ŞIRNAK - Kumçatı Beldesinde tek göz baraka evde yaşam mücadelesi veren 10 kişilik Güngör ailesi, yetkililerden ve hayırsever vatandaşlardan yardım bekliyor.
 
Kapı ve camları kırık tek göz baraka bir evde yaşayan Güngör ailesinin hali görenlerin yüreğini dağlıyor. Komşularının yardımıyla başlarını sokabildikleri evde karınlarını bile doyurmakta zorlanan aile, kendilerine uzanacak bir şefkat elini bekliyor.
 
Kumçatı'nın Nasırhan Mahallesi'nde 10 kişilik ailesiyle yaşayan baba Ömer Güngör, hiçbir imkanının olmadığını belirterek çocuklarının ihtiyaçlarını karşılayamadığını söyledi.
 
Çocuklarının çok küçük olması nedeniyle çaresizlik içinde olduğunu belirten baba Güngör, yetkililerden ve hayırsever vatandaşlardan yardım beklediğini söyledi.
(Abit Dündar-İLKHA)
 
 
 
 
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
 
Görüş,önerileriniz ve yorumlarınız değerlidir. yorum sahipleri yazdıkları her yorumdan sorumludur
yorumlarınızda hukuka aykırı cümleler kullanmak şahıs veya kurumlara kişilik hakaretinde bulunmak cezai işlem gerektirir.


Yorumlar Yükleniyor..