Adana'da 'tombala' baskını

GÜNCEL / ADANA - 01.11.2013 11:21
Adana'da, tombala olarak tabir edilen kumar oyunu oynanan bir mekâna baskın düzenledi. Baskında 38 kişiye ceza kesildi.
ADANA - Adana'da, 'tombala' olarak tabir edilen kumar oyununu oynatan ve oynayan şahıslara yönelik kapsamlı bir baskın düzenlendi. Düzenlen baskında 98 şahsa toplam 17bin 836 TL idari para cezası kesildi.

Merkez Seyhan ilçesi Yeşiloba mahallesinde faaliyet gösteren bir kooperatife savcılıktan alınan arama kararına istinaden baskın düzenlendi. Düzenlenen baskında kooperatif içerisinde 'tombala' oyunu oynadığı tespit edilen 98 şahsa toplam 17bin 836 TL idari para cezası kesildi.

Kooperatifte kumar oynattığı tespit edilen 6 kişi hakkında gerekli adli işlem başlatılmış ve kumar parası olan bin 525 TL tutarında paraya da el konuldu.

Ayrıca bu yıl içerisinde aynı kooperatife ait farklı adreslere yönelik 17 ayrı baskınalr düzenlendiği, düzenlenen baskınlar neticesinde kumar oynatılan yerler belirli sürelerle kapatılmış, kumar oynattığı belirlenen 99 şahıs hakkında adli işlem yapılmış, kumar oynayan toplam 2 bin 106 kişiye 383 bin 292 TL idari para cezası uygulanmıştı. (Yunus Emre-İLKHA)
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
 
Görüş,önerileriniz ve yorumlarınız değerlidir. yorum sahipleri yazdıkları her yorumdan sorumludur
yorumlarınızda hukuka aykırı cümleler kullanmak şahıs veya kurumlara kişilik hakaretinde bulunmak cezai işlem gerektirir.


Yorumlar Yükleniyor..