Mobil Sitene Ekle Künye Temsilcilikler Abonelik Arşiv Video Galeri Foto Galeri Reklam Haber Gönder 1. Sayfalar Doğru Gazete İletişim Arapça

16 Nisan 2014
Çarşamba
Ana SayfaGüncelDünyaEkonomiAile & SağlıkKültür & SanatBilim & Teknolojiİlim & İrfanDoğruhaberDoğrugençÇ. MakalelerRöportajİslam ve HayatEtkinliklerAnalizAraştırmaAyetYazı DizisiRehberlikHutbeFıkıh KöşesiHaber YorumOkur KöşesiRamazanZ. Mektup VarHadisKitap
Son Dakika
Elazığ-Bingöl karayolunda kaza: 1`i ağır 8 yaralı
Anasayfaya Dön Güncel
Yazı Boyutu : 12 14 16

YYÜ`den Öğretim Üyesi Alımı

Van Yüzüncü Yıl üniversitesi(YYÜ) bazı yüksekokul ve fakültelere öğretim görevlisi alacağını duyurdu.
Eklenme : 13 Eylül 2012 Perşembe 14:08:02

VAN- Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi(YYÜ) resmi sitesinde yaptığı açıklamada, Erciş Meslek Yüksek Okulu, Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksek Okulu, Gevaş Meslek Yüksek Okulu ve bazı fakültelere okutman, öğretim görevlisi, doçent ve yardımcı doçent unvanlı öğretim üyeleri alacağını duyurdu.

 

Başvuru tarihi, başvuru şartları, başvuru yeri ve istenilen belgelere üniversitenin resmi sitesinden ulaşılabiliyor. (Fırat Arslan-İLKHA)


DİĞER HABERLER
SON DAKİKA
Tümü
Van

REHBER TV       İLKHA       İNZAR       KELHAAMED       NİSANUR       DUA      SÖZ VE KALEM      ÖZLEM AJANS     

Yavuz Selim Mh. Mehmetçik sk. no:71 kat:2 Esenler/İstanbul Tel: (0212) 562 60 06 Fax: (0212) 562 60 16 Email: web@dogruhaber.com.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.