Mobil Sitene Ekle Künye Temsilcilikler Abonelik Arşiv Video Galeri Foto Galeri Reklam Haber Gönder 1. Sayfalar Doğru Gazete İletişim Arapça

18 Nisan 2014
Cuma
Ana SayfaGüncelDünyaEkonomiAile & SağlıkKültür & SanatBilim & Teknolojiİlim & İrfanDoğruhaberDoğrugençÇ. MakalelerRöportajİslam ve HayatEtkinliklerAnalizAraştırmaAyetYazı DizisiRehberlikHutbeFıkıh KöşesiHaber YorumOkur KöşesiRamazanZ. Mektup VarHadisKitap
Son Dakika
Bitlis`te dün kaybolan çocukların cesetlerine ulaşıldı

Şiir ve Kompozisyon Yarışması Sonuçları Açıklandı

Hz. İbrahim`i Anma Haftası münasebetiyle Bitlis`te Best-Der tarafında düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmasının sonuçları açıklandı.
Eklenme : 23 Ekim 2012 Salı 09:00:02

BİTLİS - Best Der tarafından Hz. İbrahim`i Anma Haftası münasebetiyle düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmasının sonuçları açıklandı. Yarışmada Necdet Durduran birinci olurken Furkan Sezikli ikinci oldu.

Birinci olan Necdet Durduran`ın ödülünü Cevat Dayan tarafından verirken, İkinci olan Furkan Sezikli`nin ödülünü ise eğitim komisyonu başkanı Bülent Kıyağan verdi.

Buna benzer çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Best-Der Eğitim Komisyon Başkanı Bülent Kıyağan, \"Kurban bayramının yaklaşmasıyla birlikte Hz. İbrahim`in Allah`a olan sadakat ve bağlılığını göstermek için öz evladı olan İsmail`i feda etmekten çekinmemiştir. Biz de istedik ki, Hz. İbrahim`i Anma Haftasında Hz. İbrahim`e karşı olan duygu ve düşüncelerimizi dile getirmek için bir çalışma yapalım. Komisyon olarak şiir ve kompozisyon yarışmasını uygun bulduk. 10 gün önceden de bu yarışma ile ilgili duyurumuzu yaptık. Her yaştan vatandaşın katılabileceğini belirttik. Ve konu hakkında bizlere getirilen şiir ve kompozisyonları komisyon olarak inceledik. İlk ikiye giren kardeşlerimizi de kitap ödülüyle ödüllendirdik\" dedi. (Şükrü Tontaş - İLKHA)


DİĞER HABERLER
SON DAKİKA
Tümü
YAZARLAR
Tüm Yazarlar
Van

REHBER TV       İLKHA       İNZAR       KELHAAMED       NİSANUR       DUA      SÖZ VE KALEM      ÖZLEM AJANS     

Yavuz Selim Mh. Mehmetçik sk. no:71 kat:2 Esenler/İstanbul Tel: (0212) 562 60 06 Fax: (0212) 562 60 16 Email: web@dogruhaber.com.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.