Mobil Sitene Ekle Künye Temsilcilikler Abonelik Arşiv Video Galeri Foto Galeri Reklam Haber Gönder 1. Sayfalar Doğru Gazete İletişim Arapça

18 Nisan 2014
Cuma
Ana SayfaGüncelDünyaEkonomiAile & SağlıkKültür & SanatBilim & Teknolojiİlim & İrfanDoğruhaberDoğrugençÇ. MakalelerRöportajİslam ve HayatEtkinliklerAnalizAraştırmaAyetYazı DizisiRehberlikHutbeFıkıh KöşesiHaber YorumOkur KöşesiRamazanZ. Mektup VarHadisKitap
Son Dakika
Güney Sudan`da BM Üstüne Saldırı: 20 Ölü
Anasayfaya Dön Güncel
Yazı Boyutu : 12 14 16

Kumçatı`da Yürek Burkan Bir Aile Dramı

Şırnak`ın Kumçatı Beldesinde tek göz evde yaşam mücadelesi veren 10 kişilik aile, yetkililerden ve hayırsever vatandaşlardan yardım bekliyor.
Eklenme : 07 Haziran 2012 Perşembe 15:52:00
ŞIRNAK - Kumçatı Beldesinde tek göz baraka evde yaşam mücadelesi veren 10 kişilik Güngör ailesi, yetkililerden ve hayırsever vatandaşlardan yardım bekliyor.
 
Kapı ve camları kırık tek göz baraka bir evde yaşayan Güngör ailesinin hali görenlerin yüreğini dağlıyor. Komşularının yardımıyla başlarını sokabildikleri evde karınlarını bile doyurmakta zorlanan aile, kendilerine uzanacak bir şefkat elini bekliyor.
 
Kumçatı`nın Nasırhan Mahallesi`nde 10 kişilik ailesiyle yaşayan baba Ömer Güngör, hiçbir imkanının olmadığını belirterek çocuklarının ihtiyaçlarını karşılayamadığını söyledi.
 
Çocuklarının çok küçük olması nedeniyle çaresizlik içinde olduğunu belirten baba Güngör, yetkililerden ve hayırsever vatandaşlardan yardım beklediğini söyledi.
(Abit Dündar-İLKHA)
 
 
 
 

DİĞER HABERLER
SON DAKİKA
Tümü
YAZARLAR
Tüm Yazarlar
Van

REHBER TV       İLKHA       İNZAR       KELHAAMED       NİSANUR       DUA      SÖZ VE KALEM      ÖZLEM AJANS     

Yavuz Selim Mh. Mehmetçik sk. no:71 kat:2 Esenler/İstanbul Tel: (0212) 562 60 06 Fax: (0212) 562 60 16 Email: web@dogruhaber.com.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.