Mobil Sitene Ekle Künye Temsilcilikler Abonelik Arşiv Video Galeri Foto Galeri Reklam Haber Gönder 1. Sayfalar Doğru Gazete İletişim Arapça

20 Nisan 2014
Pazar
Ana SayfaGüncelDünyaEkonomiAile & SağlıkKültür & SanatBilim & Teknolojiİlim & İrfanDoğruhaberDoğrugençÇ. MakalelerRöportajİslam ve HayatEtkinliklerAnalizAraştırmaAyetYazı DizisiRehberlikHutbeFıkıh KöşesiHaber YorumOkur KöşesiRamazanZ. Mektup VarHadisKitap
Son Dakika
Türkiye genelinde hava durumu

Hutbe Okuma Yarışması

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Meslek Eğitim Merkezi tarafından hutbe okuma yarışması düzenleniyor.
Eklenme : 04 Mayıs 2011 Çarşamba 21:34:00


İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Meslek Eğitim Merkezi tarafından İmam Hatip öğrencileri arasında. “Hutbe Okuma Yarışması” düzenleniyor.

Türkiye’nin birçok yerinden gelecek imam hatip öğrencilerinin katılacağı ve Hutbe Okuma Yarışmasında en güzel hutbeyi veren öğrenci ödüllendiriliyor. Asırlardır birçok güzelliğe ev sahipliği yapan Süleymaniye Camii bu organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Süleymaniye Camiindeki yarışma 12 mayıs Perşembe günü saat 14 ile 16:30 arasında yapılıyor. Yarışmaya herkes izleyici olarak katılabilecek.

 

DİĞER HABERLER
SON DAKİKA
Tümü
YAZARLAR
Tüm Yazarlar
Van

REHBER TV       İLKHA       İNZAR       KELHAAMED       NİSANUR       DUA      SÖZ VE KALEM      ÖZLEM AJANS     

Yavuz Selim Mh. Mehmetçik sk. no:71 kat:2 Esenler/İstanbul Tel: (0212) 562 60 06 Fax: (0212) 562 60 16 Email: web@dogruhaber.com.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.