Mobil Sitene Ekle Künye Temsilcilikler Abonelik Arşiv Video Galeri Foto Galeri Reklam Haber Gönder 1. Sayfalar Doğru Gazete İletişim Arapça

17 Nisan 2014
Perşembe
Ana SayfaGüncelDünyaEkonomiAile & SağlıkKültür & SanatBilim & Teknolojiİlim & İrfanDoğruhaberDoğrugençÇ. MakalelerRöportajİslam ve HayatEtkinliklerAnalizAraştırmaAyetYazı DizisiRehberlikHutbeFıkıh KöşesiHaber YorumOkur KöşesiRamazanZ. Mektup VarHadisKitap
Son Dakika
PKK, Eski Belediye Başkanı ile Birlikte 4 Kişiyi Kaçırdı
Anasayfaya Dön Ramazan
Yazı Boyutu : 12 14 16

Bayram şekeri tezgâhlardaki yerini aldı

Ramazan Bayramı`nın yaklaşmasıyla birlikte bayramın olmazsa olmazlarından olan şekerler de tezgâhlardaki yerini aldı.
Eklenme : 31 Temmuz 2013 Çarşamba 20:30:00
Güncelleme 31 Temmuz 2013 Çarşamba 23:08:58
İSTANBUL- Ramazan Bayramının yaklaşmasıyla beraber vatandaşlarda tatlı bir telaş başladı. Vatandaşlar Ramazan Bayramı`nı tatlandıran şekerlerin satışa sunulmasıyla bayram hazırlıklarına şimdiden başladı.
 
Pazarlarda, market ve alışveriş merkezlerinde şeker satış stantları kuruldu. Şekerciler vitrinlerini renk, renk ve çeşit, çeşit şekerlerle süsledi. Fiyatlar ise geçtiğimiz bayramlara göre değişmedi.
 
Şekerciler, satışlarda fazla bir canlılık olmadığını belirterek, bayram şekerlerinin değişik fiyatlardan alıcısına ulaştığını ifade ediyorlar.
 
Kilosu 5 TL ile 25 TL arasında
Şeker fiyatlarının 5 liradan 25 liraya kadar çıktığı tezgâhta herkes durumuna uygun şekeri alıyor.
(Erkan Yavuz, Enes Durmaz - İLKHA)

DİĞER HABERLER
SON DAKİKA
Tümü
Van

REHBER TV       İLKHA       İNZAR       KELHAAMED       NİSANUR       DUA      SÖZ VE KALEM      ÖZLEM AJANS     

Yavuz Selim Mh. Mehmetçik sk. no:71 kat:2 Esenler/İstanbul Tel: (0212) 562 60 06 Fax: (0212) 562 60 16 Email: web@dogruhaber.com.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.