25 Ekim 2014
Cumartesi

Batman`da Kutlu Doğum Standı Açıldı- VİDEO

Peygamber Sevdalıları Platformu pazar günü düzenlenecek olan büyük "Kutlu Doğum Mitingi" öncesi şehrin işlek noktalarında stant açtı.
Eklenme : 24 Nisan 2013 Çarşamba 09:40:00
Güncelleme 24 Nisan 2013 Çarşamba 11:15:51
BATMAN - Peygamber Sevdalıları Platformu Pazar günü düzenlenecek olan büyük "Kutlu Doğum Mitingi" öncesi Gülistan Caddesi İnsan Hakları Anıtı önü, Atatürk Parkı karşısı Word-Mar yanı ve İstasyon Meydanı`nda kurulan Kutlu Doğum standı Batman halkı tarafından yoğun ilgi görüyor.
 
Standı ziyaret eden vatandaşlara gülsuyu ve şeker ikram eden Peygamber Sevdalıları, açılan stantta Peygamber Sevdalıları Platformu`nun Kutlu Doğum ayına özel hazırladığı CD`ler, önceki mevlit mitinglerine ait fotoğraf albümü, bu Pazar düzenlenecek olan büyük kutlu doğum mitingine ait el ilanları ve şeker halka ikram edildi.
 
Standın arkasına kurulan plazma ekrandan da geçen yıllara ait mevlit mitinglerinin görüntüleri ve bu sene Kutlu Doğum ayına özel hazırlanan CD halka izletiliyor.
 
Stantta ayrıca çocuklar ve yetişkinler için Peygamber (sav) âşıklarının duygularını ifade edebilecekleri Kutlu Doğum Hatıra Defteri ile ziyaretçi defteri de bulunuyor.
 
Stant Cumartesi gününe kadar açık kalacak. (M.Fatih Akgül - İLKHA)


 

DİĞER HABERLER
SON DAKİKA
Tümü
YAZARLAR
Tüm Yazarlar