Mobil Sitene Ekle Künye Temsilcilikler Abonelik Arşiv Video Galeri Foto Galeri Reklam Haber Gönder 1. Sayfalar Doğru Gazete İletişim Arapça

19 Nisan 2014
Cumartesi
Ana SayfaGüncelDünyaEkonomiAile & SağlıkKültür & SanatBilim & Teknolojiİlim & İrfanDoğruhaberDoğrugençÇ. MakalelerRöportajİslam ve HayatEtkinliklerAnalizAraştırmaAyetYazı DizisiRehberlikHutbeFıkıh KöşesiHaber YorumOkur KöşesiRamazanZ. Mektup VarHadisKitap
Son Dakika
Türkiye genelinde hava durumu
Anasayfaya Dön Güncel
Yazı Boyutu : 12 14 16

2013 yılı tarımsal yayım ve danışmanlık sınavı yapılacak

Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınavı`nın 21 Nisan 2013 tarihinde Ankara`da yapılacağı bildirildi.
Eklenme : 16 Şubat 2013 Cumartesi 09:40:02

BİNGÖL - Konu ile ilgili olarak Bingöl İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü`nden yapılan açıklamada, 2013 yılı Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınavı`nın ilkinin 21 Nisan 2013 tarihinde Ankara`da Uluslararası Tarımsal Eğitim Merkezi tarafından belirlenen yerlerde yapılacağı bildirildi.

 

Yapılan duyuruda, sınava girecek adayların başvuru belgeleri ile birlikte 6 Mart 2013 tarihinde mesai bitimine kadar il müdürlüklerine, kamu merkez birimlerinde görevli kişilerin de birimleri aracılığıyla Uluslararası Tarımsal Eğitim Merkezi`ne (UTEM) başvurabilecekleri belirtildi.

 

Sınava girecek adayların listesinin sınavdan 15 gün önce Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı web sitesinde yayımlanacağı ifade edildi.

 

Sınav başvurusu için adayların; matbu kişi bilgi formu, nüfus cüzdan sureti, öğrenim durumunu gösteren belge, 4 adet vesikalık Fotoğraf, en az 3 yıl süre ile kamuda, sivil toplum örgütlerinde veya özel sektörde tarımsal yayım veya danışmanlık hizmetlerinde çalıştıklarını gösterir belgeden oluşan evrakların asılları görülmek sureti ile Bakanlık merkez ve taşra birimleri tarafından onaylanması gerektiği hatırlatıldı.

 

Adayların, sınav başvurusu hakkında detaylı bilgi için il ve ilçe gıda, tarım ve hayvancılık müdürlüklerine müracaat etmeleri gerektiği belirtildi. (Nihat Kanat - İLKHA)


DİĞER HABERLER
SON DAKİKA
Tümü
YAZARLAR
Tüm Yazarlar
Van

REHBER TV       İLKHA       İNZAR       KELHAAMED       NİSANUR       DUA      SÖZ VE KALEM      ÖZLEM AJANS     

Yavuz Selim Mh. Mehmetçik sk. no:71 kat:2 Esenler/İstanbul Tel: (0212) 562 60 06 Fax: (0212) 562 60 16 Email: web@dogruhaber.com.tr Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.